kolekcja

Systemy ścienne i Regały na książki

Systemy ścienne i regały Natuzzi Italia wyróżniają się wszechstronnością.
Czy to naścienne, samonośne czy modułowe, idealnie nadają się do trzymania przedmiotów, książek i telewizorów w dobrze zorganizowanej przestrzeni.

 

TIDE

Przestrzeń mieszkalna jest wzbogacona o krzywe linie modułowego, lakierowanego proszkowo metalu w kolorze jasnego złota: Regał na książki Tide.

FROST

W skład kolekcji wchodzą również stoliki kawowe Frost, które czerpią inspirację z kropli rosy na wiosennych kwiatach, zarówno w swoich miękkich i sinusoidalnych kształtach, jak i w lekkości szklanego blatu, który zdaje się tylko dotykać podstaw wykonanych z barwionego na ciepłe szarości kamienia Fossena.

Kubika 105

Modułowa ściana Kubika, zrodzona z twórczego geniuszu architekta Pierangelo Sciuto, ma grube poziome linie, które przekazują poczucie harmonii.

Plissé

Na wzór mebli z XIX wieku, Vasilev stworzył jednostkę ścienną, która inspirowana przeszłością, zawiera zdecydowanie współczesne koncepcje.

Novecento

Novecento to modułowy system składający się z modułów podłogowych i ściennych: ławek, szuflad, otwartych przegród, szafek z drzwiami i bez, półek, boazerii i kredensów.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store