MENU Natuzzi
x
Ładuję
Łóżka

Vela

Łóżko Vela zaprojektowane przez Claudio Belliniego charakteryzuje się komfortowym wystrojem. Z wykorzystaniem kilku prostych ruchów pozycja każdego zagłówka może być wyregulowana, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas czytania, czy nawet pracy. Z tyłu zagłówka znajduje się schowek, w którym można przechowywać poduszki lub pościel. Metalowa podstawa charakteryzuje ten oryginalny design.

SZCZEGÓŁY

Każdy zagłówek można regulować ręcznie, aby zapewnić spersonalizowany komfort i osiągnąć pożądaną pozycję.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY I WERSJE

Vela jest dostępne w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza. Poduszki posiadają charakterystyczny metalowy zamek błyskawiczny.
Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, możliwością wyboru kupna z lub bez materaca, to łóżko jest idealnym rozwiazaniem dla każdej potrzeby i wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store