Pielęgnacja i konserwacja 20

Pielęgnacja i konserwacja

Wytrzymałość naszych sof jest zapewniona poprzez drewnianą konstrukcję, zaprojektowaną, aby wytrzymać różne rodzaje naprężeń, którym ulegają sofy podczas ich użytkowania. Używane materiały są sprawdzane, najpierw w trakcie zakupu, a następnie w procesie produkcyjnym. Później są wielokrotnie testowane w naszych laboratorium, w celu sprawdzenia ich zachowania w różnych warunkach klimatycznych i w trakcie użytkowania.

Drewno wykorzystywane w produkcji ram nie pochodzi z lasów pierwotnych, lasów narodowych, rezerwatów przyrody lub obszarów chronionych i spełnia najsurowsze międzynarodowe normy dotyczące zawartości chemicznej.

Rama jest zaprojektowania i wykonana przez naszych techników, korzystających ze skomputeryzowanych narzędzi i wycinana przez maszyny CNC.
Każdy nowy model jest najpierw testowany, w oparciu o międzynarodowe standardy, przed wprowadzeniem do produkcji.
Na ramie zamontowane są opatentowane, wytrzymałe, elastyczne pasy; wraz z wypełnieniem zapewniają one najwyższy poziom komfortu.

Nasze produkty będą cały czas nienaruszone i zabezpieczone, jeżeli zastosujesz się do prostych wskazówek dotyczących konserwacji, zawartych w instrukcji.
W naszych sklepach możesz znaleźć odpowiedni zestaw do czyszczenia dla twoich produktów. Dostępne są różne rodzaje specyfików, dopasowane do każdej kanapy, które za każdym razem zapewnią doskonałą ochronę.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store