Tratto
Sofy

Tratto

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkim rozmiarom sofa Tratto jest najlepszym rozwiązaniem dla przestrzeni miejskich. Tratto oferuje ciekawe zygzakowate szwy na cienkich podłokietnikach i poduszkach oparcia, a jej spód jest podtrzymywany przez błyszczącą metalową podstawę. Idealny, aby dodać wartość do przestrzeni dziennej.

SZCZEGÓŁY

Jedną z najbardziej uderzających cech Tratto jest lekkość tej kompaktowej, lecz bardzo wygodnej sofy.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Tratto jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Tratto jest dostępny w konfiguracji rzędowej lub narożnej w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store