Ładuję
Sofy

Tenore

Wyrafinowana stylistyka sofy Tenore obejmuje ultracienkie podłokietniki, "mokasynowe" szwy i specjalne stopki ze satyny niklowej. Nawet małe salony są idealnym miejscem, aby docenić nowoczesność i wygodę tej sofy.

SZCZEGÓŁY

Elementy konstrukcyjne i charakterystyczny kunszt charakteryzują sofę Tenore - mebel wyróżniający się w każdym otoczeniu.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Sofa Tenore jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek: tkanina, cienka skóra Natuzzi, a także kombinacja skóry oraz tkaniny. Wybierz opcję, która najlepiej wpasowuje się w Twoje wymagania.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Tenore jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej, z szezlongiem lub bez w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb.

WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store