Tempo Tempo
Sofy

Tempo

Zaprojektowana przez włoskich twórców Manzoni i Tapinassi sofa Tempo charakteryzuje się ponadczasowym, wyrafinowanym wzornictwem. Nóżki mają specjalne, pokryte proszkowo, ciemnoszare metalowe wykończenie. Kontrastowe szwy są dostępne opcjonalnie w skórzanej tapicerce.

SZCZEGÓŁY

Uniwersalność sprawia, że sofa Tempo jest idealna dla każdego otoczenia. Kanapa może być połączona ze stolikiem kawowym Tempo, aby uzyskać wspaniały wygląd.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Tempo, jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Tempo, jest dostępny w konfiguracji rzędowej lub narożnej w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store