MENU Natuzzi
x
Ładuję
Sofy

Tempo

Zaprojektowana przez włoskich twórców Manzoni i Tapinassi sofa Tempo charakteryzuje się ponadczasowym, wyrafinowanym wzornictwem. Nóżki mają specjalne, pokryte proszkowo, ciemnoszare metalowe wykończenie. Kontrastowe szwy są dostępne opcjonalnie w skórzanej tapicerce.

SZCZEGÓŁY

Uniwersalność sprawia, że sofa Tempo jest idealna dla każdego otoczenia. Kanapa może być połączona ze stolikiem kawowym Tempo, aby uzyskać wspaniały wygląd.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Tempo, jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Tempo, jest dostępny w konfiguracji rzędowej lub narożnej w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store