Svevo 65
Komody

Svevo

Typowe proporcje lat pięćdziesiątych są wykorzystywane przez Manzoni i Tapinassi w systemie Svevo Total Living. Kolekcja Svevo jest idealnym przykładem koncepcji "total harmony" realizowanej przez Natuzzi Italia: wszystkie obiekty się łączą i razem tworzą harmonię, która rozprzestrzenia się po całym domu.

SZCZEGÓŁY

Kolekcja charakteryzuje się zaokrąglonymi liniami i nogami z litego drewna ozdobionych drobnymi, metalowymi detalami, które są charakterystyczną cechą tej kolekcji.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Noga jest stworzona z litego, barwionego dębu lub orzecha, zaś pojemnik pokryty jest matowym lakierem dostępnym w różnych odcieniach. Na górze komody i stolika nocnego znajduje się matowe szkło, lakierowane z tyłu, aby pasowało do reszty mebla, a także aby uwydatnić poziome powierzchnie.

Kolekcja zawiera w sobie: komodę, stolik nocny, łóżko, a także sofę, kredens, stolik RTV i stolik na kawę.

MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store