Ładuję
Łóżka

Svevo

Zaokrąglone kształty systemu Svevo zawitały do sypialni. Kolekcja Svevo jest idealnym przykładem koncepcji "total harmony" realizowanej przez Natuzzi Italia: wszystkie obiekty się łączą i razem tworzą harmonię, która rozprzestrzenia się po całym domu.
W łóżku Svevo styl lat pięćdziesiątych łączy się z czarującym komfortem nocy.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Svevo jest dostępne w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.
Łóżko to jest idealnym rozwiązaniem dla każdej przestrzeni i potrzeby, dzięki różnym rozmiarom i różnym rodzajom materacy.

MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store