Svevo Svevo Svevo
Stoliki do kawy

Svevo

Svevo to linia stolików o wyraźnie inspirowanym skandynawią designie. Znana jest również z tego, że jest inna od wszystkich, dzięki wykorzystaniu badań nad stylami.
Połączenie najwyższej jakości materiałów daje bardzo wyrafinowany i dopracowany wygląd projektowi Studio Memo.

SZCZEGÓŁY

Linia stolików Svevo zawiera połączenie materiałów takich jak drewno, metal, włoski marmur Calacatta Oro i marmur Dark Emperador. Pomimo zastosowania wykwitnych materiałów, stoliki Svevo zachowują swoją funkcjonalność. We wszystkich wersjach blaty wykończone są wodoodporną, odporną na zarysowania powłoką.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Nogi z litego drewna są dostępne w różnych wykończeniach. Wykończenia nóg wykonane zostały z metalu. Sekcje tworzące szczyt są charakterystyczną cechą tego projektu.

Stoliki kawowe Svevo są dostępne jako okrągły stół narożny i stół środkowy.

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store