MENU Natuzzi
x
Ładuję
Sofy

Svevo

Nieskazitelne, kwadratowe linie są kluczową cechą sofy Svevo, oszałamiającego projektu Manzoni i Tapinassi. Inspiracją dla Svevo były modele z lat pięćdziesiątych, lecz ta sofa jest lżejsza i bardziej dynamiczna od nich. Specjalna rama, która jest podparciem dla miękkiego wypełnienia, łączy różne materiały, takie jak metal czy drewno, dla uzyskania doskonałego efektu estetycznego. Cienkie podłokietniki nadają nowoczesności, która dodaje stylu każdemu wnętrzu, czy to w domu, czy w biurze.

SZCZEGÓŁY

Sofa Svevo łączy współczesny komfort z elegancją lat pięćdziesiątych.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Svevo jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Svevo są dostępne w wersjach dwu lub trzyosobowych.

WERSJE
WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store