Ładuję
Sofy

Surround

Surround łączy w sobie zaawansowane funkcje i wyjątkowy komfort. Aprojektowany w nowoczesnym stylu, jest szczególnie przeznaczony dla melomanów, ponieważ zawiera zestaw audio, który można opcjonalnie zintegrować z sofą.
Surround posiada wiele dekoracyjnych i funkcjonalnych detali, takich jak odsłonięte szwy na siedzisku i oparciach siedzeń lub zagłówki, które można regulować w celu zapewnienia pożądanego komfortu.

SZCZEGÓŁY

Przyjazna i otwarta na użytkownika sofa Surround zapewnia poczucie całkowitego komfortu.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Sofa Surround jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie, które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY

WERSJE

Surround jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej,w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z przestrzenia.
Wersja modułowa zawiera poduszkę do siedzenia w części narożnej.

WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Uzupełnij wygląd
Nasi eksperci polecają
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store