kolekcja

Stoliki do kawy

Stoliki nocne i stoliki do kawy we wszystkich kształtach i rozmiarach uzupełniają meble salonowe Natuzzi Italia, w wysoce funkcjonalnej interpretacji stylu.

 

Labirinto

Labirinto

Stoliki Labirinto tryskają kolorami i geometrycznymi kształtami w kolekcji Natuzzi Italia. Zaprojektowane przez architekta Claudio Belliniego łączą piękno i funkcjonalność w wyjątkowej linii produktów do aranżacji wnętrz.

Herman

Herman

Stół kawowy Herman, stworzony przez projektantów ze Studio Memo, igra z kształtami i rozmiarami, ale przede wszystkim jest uosobieniem nowoczesnego wzornictwa i niezrównanego komfortu.

Cabaret

Cabaret

Cabaret jest wysoce uniwersalnem stolikiem do kawy.

Mercurio

Mercurio

Przezroczystość sprawia, że kolekcja stolików Mercurio jest elegancka i łatwa w dopasowaniu do różnych stylów mebli.

Ido

Ido

Elementy są ułożone pionowo i poziomo, tworząc system różnych historii, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Chocolat

Chocolat

Chocolat to nowoczesny stolik o charakterystycznym geometrycznym kształcie. Zastosowanie wykwitnych materiałów, takich jak kamień lub marmur, jest zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Svevo

Svevo

Svevo to linia stolików o wyraźnie inspirowanym skandynawią designie. Znana jest również z tego, że jest inna od wszystkich, dzięki wykorzystaniu badań nad stylami.

Long Beach

Long Beach

Long Beach to elegancki, uniwersalny stolik, idealny dodatek do Twojej sofy.

Tempo

Tempo

Linia stolików Tempo jest niezwykle wszechstronna, jeśli chodzi o dostępne wersje i materiały, które można łączyć w celu uzyskania kompletnego i stylowego wnętrza.

Meridio

Meridio

Meridio to linia uniwersalnych stolików kawowych, które można łączyć w celu tworzenia unikalnych kształtów, ożywiając tym samym salon.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store