MENU Natuzzi
x
Ładuję
Coffee tables 1646
kolekcja

Stoliki do kawy

Stoliki nocne i stoliki do kawy we wszystkich kształtach i rozmiarach uzupełniają meble salonowe Natuzzi Italia, w wysoce funkcjonalnej interpretacji stylu.

 

Doris to mały stolik w kształcie elipsy, lekki, lecz silny i stabilny.

Stoliki Labirinto tryskają kolorami i geometrycznymi kształtami w kolekcji Natuzzi Italia. Zaprojektowane przez architekta Claudio Belliniego łączą piękno i funkcjonalność w wyjątkowej linii produktów do aranżacji wnętrz.

Zaprojektowany przez architekta Claudio Belliniego, Shanghai to stół, który nigdy nie zaniknie.

Stół kawowy Herman, stworzony przez projektantów ze Studio Memo, igra z kształtami i rozmiarami, ale przede wszystkim jest uosobieniem nowoczesnego wzornictwa i niezrównanego komfortu.

Cabaret jest wysoce uniwersalnem stolikiem do kawy.

Przezroczystość sprawia, że kolekcja stolików Mercurio jest elegancka i łatwa w dopasowaniu do różnych stylów mebli.

Ido

Elementy są ułożone pionowo i poziomo, tworząc system różnych historii, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Viavai to linia stolików z nowatorską stalową ramą i okrągłym blatem. Linia oparta jest na charakterystycznym trójramiennym wzorze.

Chocolat to nowoczesny stolik o charakterystycznym geometrycznym kształcie. Zastosowanie wykwitnych materiałów, takich jak kamień lub marmur, jest zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Elegancka i wyrafinowana seria stolików Titano łączy przeszłość i teraźniejszość z doskonałymi ponadczasowymi materiałami, takimi jak marmur Dark Emperador na blacie.

Ginger to mały stolik w kształcie ośmiokąta, o lekkim wyglądzie. Mimo wyglądu jest bardzo mocny i stabilny.

Svevo to linia stolików o wyraźnie inspirowanym skandynawią designie. Znana jest również z tego, że jest inna od wszystkich, dzięki wykorzystaniu badań nad stylami.

Long Beach to elegancki, uniwersalny stolik, idealny dodatek do Twojej sofy.

Zaprojektowany przez Pierangelo Sciuto, stół Kubika składa się z różnych elementów, umiejętnie połączonych z wyrafinowanym estetycznym smakiem.

Galileo to stolik, który poprawi każde otoczenie i łączy funkcjonalność oraz estetykę.

Cabaret X to uniwersalny stolik do kawy, który dzięki eleganckiemu i minimalistycznemu designowi, na pewno nie pozostanie niezauważony tak w biurze, jak i w domu.

Linia stolików Tempo jest niezwykle wszechstronna, jeśli chodzi o dostępne wersje i materiały, które można łączyć w celu uzyskania kompletnego i stylowego wnętrza.

Meridio to linia uniwersalnych stolików kawowych, które można łączyć w celu tworzenia unikalnych kształtów, ożywiając tym samym salon.

Grace ma wyrafinowany zakrzywiony kształt i blat z ukośnego szkła.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store