MENU Natuzzi
x
Ładuję
kolekcja

Stoliki do kawy

Stoliki nocne i stoliki do kawy we wszystkich kształtach i rozmiarach uzupełniają meble salonowe Natuzzi Italia, w wysoce funkcjonalnej interpretacji stylu.

 

Doris

Doris to mały stolik w kształcie elipsy, lekki, lecz silny i stabilny.

Labirinto

Stoliki Labirinto tryskają kolorami i geometrycznymi kształtami w kolekcji Natuzzi Italia. Zaprojektowane przez architekta Claudio Belliniego łączą piękno i funkcjonalność w wyjątkowej linii produktów do aranżacji wnętrz.

Shanghai

Zaprojektowany przez architekta Claudio Belliniego, Shanghai to stół, który nigdy nie zaniknie.

Herman

Stół kawowy Herman, stworzony przez projektantów ze Studio Memo, igra z kształtami i rozmiarami, ale przede wszystkim jest uosobieniem nowoczesnego wzornictwa i niezrównanego komfortu.

Cabaret

Cabaret jest wysoce uniwersalnem stolikiem do kawy.

Mercurio

Przezroczystość sprawia, że kolekcja stolików Mercurio jest elegancka i łatwa w dopasowaniu do różnych stylów mebli.

Ido
Ido

Elementy są ułożone pionowo i poziomo, tworząc system różnych historii, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Viavai

Viavai to linia stolików z nowatorską stalową ramą i okrągłym blatem. Linia oparta jest na charakterystycznym trójramiennym wzorze.

Chocolat

Chocolat to nowoczesny stolik o charakterystycznym geometrycznym kształcie. Zastosowanie wykwitnych materiałów, takich jak kamień lub marmur, jest zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Titano

Elegancka i wyrafinowana seria stolików Titano łączy przeszłość i teraźniejszość z doskonałymi ponadczasowymi materiałami, takimi jak marmur Dark Emperador na blacie.

Ginger

Ginger to mały stolik w kształcie ośmiokąta, o lekkim wyglądzie. Mimo wyglądu jest bardzo mocny i stabilny.

Svevo

Svevo to linia stolików o wyraźnie inspirowanym skandynawią designie. Znana jest również z tego, że jest inna od wszystkich, dzięki wykorzystaniu badań nad stylami.

Long Beach

Long Beach to elegancki, uniwersalny stolik, idealny dodatek do Twojej sofy.

Kubika

Zaprojektowany przez Pierangelo Sciuto, stół Kubika składa się z różnych elementów, umiejętnie połączonych z wyrafinowanym estetycznym smakiem.

Galileo

Galileo to stolik, który poprawi każde otoczenie i łączy funkcjonalność oraz estetykę.

Cabaret X

Cabaret X to uniwersalny stolik do kawy, który dzięki eleganckiemu i minimalistycznemu designowi, na pewno nie pozostanie niezauważony tak w biurze, jak i w domu.

Tempo

Linia stolików Tempo jest niezwykle wszechstronna, jeśli chodzi o dostępne wersje i materiały, które można łączyć w celu uzyskania kompletnego i stylowego wnętrza.

Meridio

Meridio to linia uniwersalnych stolików kawowych, które można łączyć w celu tworzenia unikalnych kształtów, ożywiając tym samym salon.

Grace

Grace ma wyrafinowany zakrzywiony kształt i blat z ukośnego szkła.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store