kolekcja

Stoły do jadalni

Stworzone przez projektantów o międzynarodowej renomie stoły Natuzzi Italia wnoszą wartość i jakość do jadalni.
Maksymalna funkcjonalność, oryginalność i prostota w połączeniu z drobnymi materiałami i dokładnym kunsztem.

 

Amber 16

Zaprojektowany przez wszechstronnego australijskiego artystę Jamie Durie, stół Amber oferuje eleganckie połączenie materiałów: naturalnego drewna, szkła i metalu. Lite drewno otacza szklany blat i wspiera go u podstawy. Struktura jest ozdobiona dekoracyjnymi metalowymi detalami, które podkreślają jej skrupulatny kunszt.

Kendo

Stół Kendo łączy funkcjonalność i estetykę, łącząc ciepło drewna z jasnością metalu, tworząc niepowtarzalną i oryginalną grę kontrastów. Połączenie litego drewna i metalu jest hołdem dla miecza używanego w Kendo, nowoczesnej japońskiej sztuce walki, która zainspirowała autorów projektu Tapinassi i Manzoni do wyboru i kombinacji tych materiałów.

Circus

Zaprojektowany przez Mauro Lipparini, Circus to stół bogaty w detale, które podkreślają jakość materiałów i wykonania. Jest dostępny w trzech różnych rozmiarach, aby dostosować się do każdej przestrzeni.

Phantom

Elegancki stół Phantom, zaprojektowany przez Mauro Lipparini, charakteryzuje się lekką, płynną konstrukcją: majestat drewna i lekkość szklanej podstawy sprawiają, że design tego stołu jest wyjątkowy i bardzo charakterystyczny.

Leggero

Leggero to smukły stół o wspaniałym wyglądzie. Funkcjonalny i wyrafinowany, jego rygorystyczny, geometryczny wzór dopasowany jest do smukłej ramy, która kryje silny, trwały rdzeń.

X

New Saturno

Prosta, wyrafinowana konstrukcja stołu New Saturno charakteryzuje się odpornym na zarysowania, wytrawianym blatem ze szkła hartowanego, który sprawia, że powierzchnia stołu jest zarazem piękna i praktyczna.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store