Ładuję
kolekcja

Stoły do jadalni

Stworzone przez projektantów o międzynarodowej renomie stoły Natuzzi Italia wnoszą wartość i jakość do jadalni.
Maksymalna funkcjonalność, oryginalność i prostota w połączeniu z drobnymi materiałami i dokładnym kunsztem.

 

Amber 16

Zaprojektowany przez wszechstronnego australijskiego artystę Jamie Durie, stół Amber oferuje eleganckie połączenie materiałów: naturalnego drewna, szkła i metalu. Lite drewno otacza szklany blat i wspiera go u podstawy. Struktura jest ozdobiona dekoracyjnymi metalowymi detalami, które podkreślają jej skrupulatny kunszt.

Kendo

Stół Kendo łączy funkcjonalność i estetykę, łącząc ciepło drewna z jasnością metalu, tworząc niepowtarzalną i oryginalną grę kontrastów. Połączenie litego drewna i metalu jest hołdem dla miecza używanego w Kendo, nowoczesnej japońskiej sztuce walki, która zainspirowała autorów projektu Tapinassi i Manzoni do wyboru i kombinacji tych materiałów.

Circus

Zaprojektowany przez Mauro Lipparini, Circus to stół bogaty w detale, które podkreślają jakość materiałów i wykonania. Jest dostępny w trzech różnych rozmiarach, aby dostosować się do każdej przestrzeni.

Phantom

Elegancki stół Phantom, zaprojektowany przez Mauro Lipparini, charakteryzuje się lekką, płynną konstrukcją: majestat drewna i lekkość szklanej podstawy sprawiają, że design tego stołu jest wyjątkowy i bardzo charakterystyczny.

Harlem

Harlem to elegancki, nowoczesny stół o wspaniałym wyglądzie, zawierający detale, które podkreślają jakość materiałów i wykonania.

Leggero

Leggero to smukły stół o wspaniałym wyglądzie. Funkcjonalny i wyrafinowany, jego rygorystyczny, geometryczny wzór dopasowany jest do smukłej ramy, która kryje silny, trwały rdzeń.

X

Accademia

Stół Accademia autorstwa projektantów Bernhardt i Vella ma solidną drewnianą podstawę z doskonałymi detalami stolarskimi.

Hex
Hex

Niezwykła, estetyczna konstrukcja stołu Hex, stworzona jest z rzeźbionej, drewnianej ramy, która czyni każdy wystrój wyjątkowym.

New Saturno

Prosta, wyrafinowana konstrukcja stołu New Saturno charakteryzuje się odpornym na zarysowania, wytrawianym blatem ze szkła hartowanego, który sprawia, że powierzchnia stołu jest zarazem piękna i praktyczna.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store