kolekcja

Sofy

Harmonia, niezwykły design i niespotykany komfort charakteryzują wszystkie sofy Natuzzi Italia.
Tapicerowane są skórą lub tkaniną, a każdy model jest wykonywany ręcznie we Włoszech.

 

Capriccio

Sofa z funkcją spania, charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, idealną dla przestrzeni miejskich. 

Jeremy

Gra skrzyżowań między podłokietnikami a podstawowymi, kwadratowymi liniami i wyjątkowym komfortem dzięki kombinacji poliuretanu, pianki Memory Foam i puchu użytego do wypełnienia.

Borghese

With its stylish design, soft shapes and adjustable headrests, the Borghese sofa provides the ultimate comfort experience.

Preludio

Preludio to sofa stworzona dla nowoczesnych i ekskluzywnych domów.

Philo

Cechy, które nadają nowoczesny styl i elegancję sofie Philo, to dokładne pikowanie i kształt metalowych stóp.

Duca

Duca to imponująca, precyzyjnie wykonana sofa, której najwyższy komfort widoczny jest na pierwszy rzut oka.

Dorian

Zaprojektowany przez architektów Manzoni i Tapinassi, Dorian to efektowna i estetyczna sofa o dużych proporcjach i zakrzywionych kształtach.

Tratto

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkim rozmiarom sofa Tratto jest najlepszym rozwiązaniem dla przestrzeni miejskich.

Volo

Dzięki kompaktowym wymiarom i dużej wszechstronności, Volo jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mieszkania.

Golf

Kompaktowa sofa z metalowymi nóżkami, które nadają jej lekki, lecz elegancki wygląd.

Brio

Muzyczna inspiracja wywołuje żywiołowość i ekstremalną wszechstronność.

Notturno

Dzięki niewielkim rozmiarom sofa Notturno łatwo dostosowuje się do różnych potrzeb związanych z przestrzenią, takich jak małe apartamenty, pokoje do nauki i domy wakacyjne.

Diesis

Diesis to kompaktowa sofa, idealna nawet do małych mieszkań. Sofa ta cechuje się stylowymi detalami, skupia się na wykończeniach, które odzielają profil podłokietników, a także na cienkich, drewnianych nóżkach.

Iago

Teatralna nazwa sofy o znacznym wpływie wizualnym.

Avana

Avana jest bestsellerem Natuzzi Italia. Jej piękno i funkcjonalność sprawiają, że jest to jeden z naszych najpopularniejszych modeli.

Quadro

Zaprojektowany dla małych przestrzeni, Quadro to doskonały kompromis między estetyką a wszechstronnością.

La Scala

Nowoczesna interpretacja klasycznej sofy Chester, La Scala to arcydzieło kunsztu, z liniami, które biegną dookoła jej obwodu, otaczając szczegóły tuftowania i miękkość poduszek.

Tempo

Zaprojektowana przez włoskich twórców Manzoni i Tapinassi sofa Tempo charakteryzuje się ponadczasowym, wyrafinowanym wzornictwem. 

Respiro

Minimalistyczny design; lekko zakrzywiony kształt otwartej podstawy, siedziska i oparcia; Podparcie lędźwi i regulowane podłokietniki z ozdobnym przeszyciem to kluczowe cechy sofy Respiro. Jego harmonijny design zapewnia poczucie wyjątkowego dobrego samopoczucia w każdym otoczeniu.

Tenore

Wyrafinowana stylistyka sofy Tenore obejmuje ultracienkie podłokietniki, "mokasynowe" szwy i specjalne stopki ze satyny niklowej. 

Fidelio

Sofa Fidelio, stworzona przez Manzoniego i Tapinassi, ma wyrafinowaną konstrukcję, opcjonalnie znajduje się w niej zaawansowany system relaksacyjny. Podłokietniki wzbogacone są ręcznymi szwami i otoczne metalową strukturą, która poprawia wygląd.

Herman

Zaprojektowana przez Manzoni i Tapinassi, sofa Herman to harmonijny, wszechstronny i wysoce modułowy system siedzisk.

Surround

Surround łączy w sobie zaawansowane funkcje i wyjątkowy komfort. Aprojektowany w nowoczesnym stylu, jest szczególnie przeznaczony dla melomanów, ponieważ zawiera zestaw audio, który można opcjonalnie zintegrować z sofą.

Long Beach

Sofa Long Beach autorstwa architekta Claudio Belliniego jest miękka i przytulna, z cienkimi podłokietnikami, które zapewniają dużo miejsca na fotelach, dla maksymalnego komfortu.

Forma

Forma, zaprojektowana przez włoskiego twórcę Claudio Belliniego, charakteryzuje się przyjemnym, nowoczesnym designem inspirowanym stylem miejskim, z charakterystyczną lamówką podkreślającą boki sofy.

Don Giovanni

Don Giovanni, zaprojektowane przez włoskiego twórcę Claudio Belliniego, ma głębokie, obszerne siedziska, które już przy pierwszym zobaczeniu dają wrażenie komfortu.

Ido
Ido

Sofa Ido autorstwa Mauro Lipparini to harmonijne połączenie nowoczesności i stylowego wzornictwa.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store