MENU Natuzzi
x
Ładuję
kolekcja

Sofy

Harmonia, niezwykły design i niespotykany komfort charakteryzują wszystkie sofy Natuzzi Italia.
Tapicerowane są skórą lub tkaniną, a każdy model jest wykonywany ręcznie we Włoszech.

 

Sofa z funkcją spania, charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, idealną dla przestrzeni miejskich. 

Gra skrzyżowań między podłokietnikami a podstawowymi, kwadratowymi liniami i wyjątkowym komfortem dzięki kombinacji poliuretanu, pianki Memory Foam i puchu użytego do wypełnienia.

With its stylish design, soft shapes and adjustable headrests, the Borghese sofa provides the ultimate comfort experience.

Ta sofa zaprojektowana przez włoskich architektów Manzoni i Tapinassi wyróżnia się charakterystyczną drewnianą podstawą, ozdobioną metalowymi detalami.

Preludio to sofa stworzona dla nowoczesnych i ekskluzywnych domów.

Cechy, które nadają nowoczesny styl i elegancję sofie Philo, to dokładne pikowanie i kształt metalowych stóp.

Duca to imponująca, precyzyjnie wykonana sofa, której najwyższy komfort widoczny jest na pierwszy rzut oka.

Zaprojektowany przez architektów Manzoni i Tapinassi, Dorian to efektowna i estetyczna sofa o dużych proporcjach i zakrzywionych kształtach.

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkim rozmiarom sofa Tratto jest najlepszym rozwiązaniem dla przestrzeni miejskich.

Dzięki kompaktowym wymiarom i dużej wszechstronności, Volo jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mieszkania.

Kompaktowa sofa z metalowymi nóżkami, które nadają jej lekki, lecz elegancki wygląd.

Nieskazitelne, kwadratowe linie są kluczową cechą sofy Svevo, oszałamiającego projektu Manzoni i Tapinassi.

Muzyczna inspiracja wywołuje żywiołowość i ekstremalną wszechstronność.

Dzięki niewielkim rozmiarom sofa Notturno łatwo dostosowuje się do różnych potrzeb związanych z przestrzenią, takich jak małe apartamenty, pokoje do nauki i domy wakacyjne.

Diesis to kompaktowa sofa, idealna nawet do małych mieszkań. Sofa ta cechuje się stylowymi detalami, skupia się na wykończeniach, które odzielają profil podłokietników, a także na cienkich, drewnianych nóżkach.

Teatralna nazwa sofy o znacznym wpływie wizualnym.

Ido

Sofa Ido autorstwa Mauro Lipparini to harmonijne połączenie nowoczesności i stylowego wzornictwa.

Avana jest bestsellerem Natuzzi Italia. Jej piękno i funkcjonalność sprawiają, że jest to jeden z naszych najpopularniejszych modeli.

Zaprojektowany dla małych przestrzeni, Quadro to doskonały kompromis między estetyką a wszechstronnością.

Nowoczesna interpretacja klasycznej sofy Chester, La Scala to arcydzieło kunsztu, z liniami, które biegną dookoła jej obwodu, otaczając szczegóły tuftowania i miękkość poduszek.

Zaprojektowana przez włoskich twórców Manzoni i Tapinassi sofa Tempo charakteryzuje się ponadczasowym, wyrafinowanym wzornictwem. 

Minimalistyczny design; lekko zakrzywiony kształt otwartej podstawy, siedziska i oparcia; Podparcie lędźwi i regulowane podłokietniki z ozdobnym przeszyciem to kluczowe cechy sofy Respiro. Jego harmonijny design zapewnia poczucie wyjątkowego dobrego samopoczucia w każdym otoczeniu.

Wyrafinowana stylistyka sofy Tenore obejmuje ultracienkie podłokietniki, "mokasynowe" szwy i specjalne stopki ze satyny niklowej. 

Sofa Fidelio, stworzona przez Manzoniego i Tapinassi, ma wyrafinowaną konstrukcję, opcjonalnie znajduje się w niej zaawansowany system relaksacyjny. Podłokietniki wzbogacone są ręcznymi szwami i otoczne metalową strukturą, która poprawia wygląd.

Zaprojektowana przez Manzoni i Tapinassi, sofa Herman to harmonijny, wszechstronny i wysoce modułowy system siedzisk.

Surround łączy w sobie zaawansowane funkcje i wyjątkowy komfort. Aprojektowany w nowoczesnym stylu, jest szczególnie przeznaczony dla melomanów, ponieważ zawiera zestaw audio, który można opcjonalnie zintegrować z sofą.

Sofa Long Beach autorstwa architekta Claudio Belliniego jest miękka i przytulna, z cienkimi podłokietnikami, które zapewniają dużo miejsca na fotelach, dla maksymalnego komfortu.

Forma, zaprojektowana przez włoskiego twórcę Claudio Belliniego, charakteryzuje się przyjemnym, nowoczesnym designem inspirowanym stylem miejskim, z charakterystyczną lamówką podkreślającą boki sofy.

Don Giovanni, zaprojektowane przez włoskiego twórcę Claudio Belliniego, ma głębokie, obszerne siedziska, które już przy pierwszym zobaczeniu dają wrażenie komfortu.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store