Passione-per-la-pelle-58b709a35cd9f2.jpg Passione-per-la-pelle-58b709a35d0263.jpg Passione-per-la-pelle-58b709a35d2a14.jpg

Skóra i materiały

Skóra, tkaniny, marmur oraz drewno są wyrazem naszych badań, kreatywności i pasji do materiałów. Nasza szeroka gama tapicerek i wykończeń pozwala dostosować sofę, łóżko lub mebel do własnych upodobań i potrzeb.

Skóra

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie skóry i wiemy, jak się nią zajmować, dzięki naszemu 60-letniemu doświadczeniu.
Jej piękno i zawsze była jedną z przyczyn sukcesu naszych obić.

 

SKORA
SKORA

Skóra jest żywym materiałem: oddycha i nie kryje swoich naturalnych niedoskonałości - znak  jej autentyczności.

OBRÓBKA
OBRÓBKA

Wiemy jak z nią pracować: nasi wykwalifikowani garbarze wybierają najlepsze skóry i poprawiają ich piękno dzięki unikalnemu procesowi opalania.

BEZPIECZEŃSTWO
BEZPIECZEŃSTWO

Nasza skóra jest bezpieczna i nietoksyczna, ponieważ każdy etap procesu garbowania odbywa się zgodnie z  europejskimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

PROTECTA
PROTECTA

Skóry Protecta: obicia zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą, aby ich sofy były wodoodporne i trwałem, odpowiednie dla korzystania przez dzieci oraz zabezpieczone przed działaniem zwierząt.

NATURAL
NATURAL

Skóra Naturalna: doskonałe obicie dla tych, którzy chcą poprawić estetykę.

TKANINY

Nasze tkaniny obiciowe są łatwe do odróżnienia poprzez dotyk.
Naturalne czy innowacyjne, wszystkie cechują się niepowtarzalną przyjemnością w dotyku.

Asortyment Natuzzi obejmuje szeroką gamę tapicerek przeznaczonych do wszystkich stylów życia i wnętrz.
Jakość naturalnych tkanin łączy się z wydajnością innowacyjnych tkanin, dzięki czemu każdy klient może wybrać tapicerkę lub dywanik, który najlepiej pasuje do jego domu.
Nasze dywaniki i obicia wykonane są z cienkich, naturalnych materiałów, takich jak len, wełna, jedwab i bawełna.
Wiskoza, aksamit i techniczne mikrowłókna zapewniają doskonałą odporność na pranie i zużycie

DREWNO, MARMURY I METALE

Materiały były dla nas zawsze ważnym źródłem inspiracji naszych kolekcji, które są wyjątkowe dzięki zastosowaniu materiałów, które nie mają sobie równych na całym świecie.  Nieskończone kombinacje kształtów i kolorów, umiejętnie zaprojektowane w Natuzzi Style Center: surowe drewno wykończone lakierami o wysokim połysku, delikatne marmury wyłuskane przez hartowane stalowe detale, ciepłe naturalne gatunki drewna obok błyszczącego lub matowego metalu.

WYPEŁNIENIA

Dział Komfortu, a także Departament Badań i Rozwoju tworzą materiały, które są najlepiej dopasowane do każdego modelu.

 

Poliuretan Ecoflex
Poliuretan Ecoflex

Poliuretan to materiał gumowy o ważnych właściwościach: antyalergiczny, antybakteryjny, elastyczny i mocny. Nasz poliuretan produkowany jest bez użycia freonu lub innych potencjalnie toksycznych środków.

Pianka z pamięcia kształtów
Pianka z pamięcia kształtów

Poliuretan, który zmienia swój kształt w zależności od obiektu znajdującego się na nim. Ta cecha pozwala dostosować się do ciała, zapewniając wyjątkowy komfort.

Climalight
Climalight

Climalight: wypełnienie następnej generacji
Anatomiczny, oddychający i całkowicie antyalergiczny, ten innowacyjny materiał jest specjalną mieszanką poliestrowych mikro włókien z otaczającym "efektem puchu".

Puch
Puch

Puchy używane w naszych wypełnieniach są Klasy 1 (UNI EN 12934/01): nie powodują uczuleń i są trudnopalne, poddawane są kilku zabiegom sterylizacji, czyszczenia i mycia w celu zapewnienia maksymalnej higieny.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store