MENU Natuzzi
x
Ładuję
Dywaniki

Riflesso

Riflesso ma "wyblakły", a jednocześnie bardzo lśniący wygląd. Wiskoza nadaje mu subtelny efekt opalizacji, który uwypukla połysk i nierówności
powierzchni, co ma na celu postarzenie dywanu. Odporny na zagniecenia i pofałdowania, niebywalne prosty w utrzymaniu i bardzo dobrze pochłania wilgoć.

SZCZEGÓŁY

Dywan Riflesso jest tkany ręcznie, za pomocą techniki przecinania pętli, w której przędza jest wiązana, a następnie nierównomiernie cięta. Zapewnia to niezwykłą jasność, dzięki czemu nadaje się nawet do najbardziej klasycznego wystroju.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY I WERSJE

Dywan Riflesso jest w stu procentach wykonany z wiskozy, dostępny w wielu kolorach i dwóch rozmiarach: 170x240 cm i 200x300 cm.

MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store