Ładuję
Fotele z mechanizmem rozkładania

Re-vive Wing Back

Charakterystyczną cechą fotela Re-vive Wing Back jest jego kształt koperty. Wing Back zapewnia niezrównany komfort, wzbogacony o opcjonalny dekoracyjny zagłówek. Jego szerokie, przyjemne oparcie jest jak para skrzydeł obejmujących Cię podczas siedzenia i cieszenia się niezrównanym odprężeniem. Fotel Wing Back łączy sobie wygodę Natuzzi i zaawansowaną, ergonomiczną technologię.

SZCZEGÓŁY

Fotele Re-vive to wynik włoskiego kunsztu i tradycji produkcji doskonale połączony z rewolucyjną technologią.

SZCZEGÓŁY

REWOLUCYJNĄ TECHNOLOGIĄ

REWOLUCYJNĄ TECHNOLOGIĄ

MATERIAŁY I WERSJE

Każdy fotel Re-vive dostępny jest w wersji King lub Queen, pokryte są najwyższej jakości skórą lub tkaniną w szerokiej gamie kolorów.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Ciało ludzkie jest zaprojektowane do poruszania się. Tradycyjne fotele są obsługiwane za pomocą mechanizmów dźwigniowych. Postanowiliśmy to zmienić i zaprojektować fotel, który intuicyjnie reaguje na ruchy Twojego ciała. Re-vive porusza się podczas Twoego ruchu, wygina się podczas regulacji, zapewniając płynne przejście między pozycjami ciała.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store