Plissé Plissé Plissé
Systemy ścienne i Regały na książki

Plissé

Na wzór mebli z XIX wieku, Vasilev stworzył jednostkę ścienną, która inspirowana przeszłością, zawiera zdecydowanie współczesne koncepcje. Rezultatem jest Plissé, hybrydowy obiekt, który łączy dwie pozornie odległe rzeczywistości.

SZCZEGÓŁY

Wizualna lekkość Plissé kryje solidną strukturę złożoną z modułowych paneli, utrzymywanych razem za pomocą półek. Nowoczesność tego regału również polega na jego elastyczności: jego wolnostojąca konstrukcja sprawia, że jest on bardzo wszechstronny i równie odpowiedni do zastosowań domowych i biurowych.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Plissé jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń i lakierów, które można dowolnie łączyć w celu doskonałego dopasowania.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Victor Vasilev projektant

Vasilev, urodzony w Plovdiv(Bułgaria) w 1974 roku, jest projektantem i architektem nieustannie poszukującym życia kształtów i materiałów. Ukończył Politechnikę w Mediolanie, uczęszczał do Kopenhaskiej Akademii Sztuk Pięknych, a następnie założył własną firmę w Mediolanie w 2004 i zdobył wiele międzynarodowych nagród.

Victor Vasilev
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store