Piuma
Łóżka

Piuma

Wspaniałą miękkość łóżka Piuma można dostrzec już na samym początku. Patrząc na zagłówek, łatwo sobie wyobrazić dwie połączone ze sobą poduszki zapewniające najwyższy komfort. Zgrabny wygląd łóżka podkreśla bardzo ważny i oryginalny detal, czyli falbany, które ciągną się wokół całego mebla. Piuma jest wymarzonym łóżkiem, dzięki któremu nadal będziesz śnił.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Piuma dostępne jest w szerokiej gamie obić i wykończeń, wśród których możesz wybrać ten zestaw, który idealnie pasuje pod Ciebie. W tej gamie znajduje się w pełni ściągalna mieszanina skóry i tkanin.
Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, to łóżko jest idealnym rozwiazaniem dla każdej potrzeby i wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store