MENU Natuzzi
x
Ładuję
Łóżka

Onda

Łóżko Onda, zaprojektowane przez przez Claudio Belliniego, ma charakterystyczny zagłówek, składający się z jednego wyściełanego elementu, który jest integralną częścią konstrukcji. Zapewnia to maksymalny komfort widzenia z każdego kąta i dodaje wartość do produktu.  Są marzenia, które nigdy nie przestają być przyjemne.

SZCZEGÓŁY

Nazwa Onda ("fala") zainspirowana została zagłówkiem i falistym, poziomym pikowaniem, które podkreślają kunszt łóżka. Łóżko jest bardzo praktyczne, dzięki dużemu i łatwo dostępnemu schowkowi.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY I WERSJE

Onda jest dostępne w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

Łóżko to jest dostępne w czterech rozmiarach i jest idealnym rozwiązaniem dla każdej przestrzeni i każdej potrzeby.
Onda jest również dostępne w wersji bez materaca, a także bez schowka.

MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store