Notturno Notturno Notturno
Sofy

Notturno

Dzięki niewielkim rozmiarom sofa Notturno łatwo dostosowuje się do różnych potrzeb związanych z przestrzenią, takich jak małe apartamenty, pokoje do nauki i domy wakacyjne. Połączenie funkcji łóżka i regulowanego zagłówka sprawia, że ten model jest idealny zarówno jako łóżko, jak i sofa.

SZCZEGÓŁY

Jednym ze szczegółów, które sprawiają, że Notturno to innowacyjna sofa rozkładana jest system otwierania Pronto-letto.

SZCZEGÓŁY  - 0 SZCZEGÓŁY  - 1

MATERIAŁY

Notturno jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Sofa Notturno jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej, z szezlongiem lub bez, w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb z zagospodarowaniem przestrzeni. Notturno jest wyposażona jak łóżko, więc może być wykorzystywana w takim celu.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store