MENU Natuzzi
x
Ładuję
Fotele

Note

Zaokrąglone kształty i obrotowa metalowa podstawa to charakterystyczne cechy Note, niezwykłego fotela o precyzyjnym nowoczesnym wyglądzie autorstwa architektów Manzoni & Tapinassi. Opływowy kształt zapewnia wyjątkowy komfort dzięki obfitemu siedzeniu i wysokiemu, zgrabnemu oparciu. Note wprowadza przyjemny akcent do współczesnych wnętrz.

SZCZEGÓŁY

Wypełnienie Poduszka siedziska jest wypełniona puchem dla jeszcze większego komfortu.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Note jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store