“Świat harmonii”: konkurs organizowany przez Natuzzi Italia i Vogue Italia, który honoruje harmonię


W konkursie nagradza 30 najlepszych zdjęć na instagramie, które mają hashtag #worldofharmony 

 

Z okazji Photo Vogue Festival, organizowanego przez Vogue Italia w dniach 17-19 listopada dla uhonorwania talentu, kreatywności i fotografii, Natuzzi Italia rozpoaczyna konkurs poświęcony światu harmonii. Zaproszenie do interpretacji koncepcji Świata harmonii poprzez obrazy. 

 

Świat harmonii, to ta sama harmonia, która zawsze była inspiracją dla każdego projektu Natuzzi Italia. Rzeczywiście kolekcje apulijskiej marki są inspirowane włoską kulturą i pięknem, stają się one idealnym sposobem na wyrażenie natury Natuzzi i przeniesienie jej do Państwa domów. Elegancja i doskonałość stają się sposobem na życie, łącząc Natuzzi Italia i Vogue Italia.

 

Konkurs jest zaproszeniem do uhonorwania optymizmu i piękna Idealne miejsce w którym można podzielić się doświadczeniami harmonii. Harmonia jest wszędzie; może być światłem, drogą lub kolorem. Można ją również znaleźć w dotyku czy rozmowie. Może być obiektem, domem oraz nienaruszoną naturą. Każdy z nas może wyrazić swoją własną wizję harmonii, którą tworzy i podzielić się nią z resztą świata, jednocześnie inspirując innych.

 

Od dziś do końca września, redakcja Vogue Italia wybiera 30 najlepszych zdjęć zamieszczonych w serwisie Instagram wraz z hashtagiem #worldofharmony i oznaczonymi @vogueitalia oraz @natuzzi. Wybrane zdjęcia pojawią się na Photo Vogue Festival, najpiękniejsze zostaną umieszczone na kartkach, które zostaną przeznaczone na sprzedaż w trakcie międzynarodowej wystawy oraz w sklepach Natuzzi Italia. Dodatkowo, trzech szczęśliwych fotografów otrzyma szansę na zrobienie sesji zdjęciowej świata Natuzzi Italia.

 

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store