Ładuję
Stoły do jadalni

New Saturno

Prosta, wyrafinowana konstrukcja stołu New Saturno charakteryzuje się odpornym na zarysowania, wytrawianym blatem ze szkła hartowanego, który sprawia, że powierzchnia stołu jest zarazem piękna i praktyczna. Struktura z solidnego dębu europejskiego i stalowa rama, sprawiają, że stół jest ponadczasowym dodatkiem każdego wnętrza.

SZCZEGÓŁY

New Saturno to stół, którego design spotyka sie z włoskiem kunsztem rzemieślniczym, wyrażonym przez proces barwienia stosowanym przy wykończeniach.

test3

MATERIAŁY

New Saturno to stały stół dostępny w różnych wykończeniach. Odporny na zarysowania blat jest wykonany ze szkła hartowanego, które zostało poddane wytrawianiu i pokryte jedwabiem.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe. Odwiedź nasze sklepy, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.

WERSJE

Stół New Saturno jest dostępny w wersji prostokątnej i kwadratowej.

WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji. Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Uzupełnij wygląd
Nasi eksperci polecają
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store