MENU Natuzzi
x
Ładuję
Fotele

Natalie

Minimalistyczny design fotela Natalie to połączenie prostych linii pośrodku i krętości wzdłuż podłokietników i skrzydeł. Obfite siedzisko wraz z wypełnieniem Memory Foam zapewnia przytulny komfort.

SZCZEGÓŁY

Przednie nóżki, umiejscowione nieco niżej niż tylne, są wyposażone w kółka. Ta cecha odróżnia Natalie od klasycznego modelu: estetyczny efekt silnego oddziaływania wizualnego można dodatkowo zwiększyć kontrastowymi kolorami lamówki.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Natalie jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Paola Navone projektant

Po ukończeniu Politecnico di Torino w 1973 rozpoczęła karierę pracując z czołowymi projektantami tamtych czasów. W 1983 wygrała Osaka International Design Award i od tego czasu jej kariera wciąż się rozwija. Jej twórczość inspirowana jest wszelkimi typami kultury, szczególnie orientalnej, i tworzy bardzo oryginalne projekty bogate w umiejętnie zaaplikowane międzynarodowe
naleciałości. Architekt, dyrektor artystyczny, projektant i nauczycielka, Paola Navone, to profesjonalistka, której żywy eklektyzm znajduje odzwierciedlenie w każdym z jej dzieł.

Paola Navone
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store