Mondrian 65
Komody

Mondrian

Stały kształt i czyste, ostre linie są kluczowymi cechami tej bardzo wszechstronnej kolekcji autorstwa architekta Claudio Belliniego, dzięki czemu idealnie pasuje ona do każdego salonu czy sypialni. Różnorodność rozmiarów i wykończeń sprawia, że jest niezwykle wszechstronny i dopasowana do każdego gustu i każdej przestrzeni.

SZCZEGÓŁY

Kolekcja Mondrian charakteryzuje się czystym, minimalistycznym wyglądem.
Patrząc na funkcjonalność, wszystkie ruchome części wyposażone są w system cichego domykania, który zapobiega trzaskaniu.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Mebel jest w pełni wykończony matowym lakierem, który dostępny jest w różnych kolorach.  Wnętrza szuflad są również w pełni lakierowane w kolorach pasujących do wykończenia zewnętrznego.

W kolekcji Mondrian znajduje się kilka mebli: komoda, kredens, szafka RTV, stolik nocny.

MATERIAŁY

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

WERSJE

WERSJE

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store