MENU Natuzzi
x
Ładuję
Fotele

Marlene

Fotel Marlene jest poświecony obecnemu stylowi życia w domu. Został obdarzony pięknym wyglądem, by zadowolić współczeny gust. Zaprojektowany przez architekta i projektanta Paolę Navone, klasyczny, znany projekt fotela Marlene został zainspirowany XIX-wieczną "bergère". Komfort zapewniony jest przez głębokie siedzisko i oparcie, którego kształt dostarcza wrażenie lekkości.

SZCZEGÓŁY

Skórzana wersja fotela Marlene ozdobiona jest specjalnymi szwami na oparciu, podczas gdy w wersji z tkanin dostępne są zdejmowane osłony.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Marlene jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi, wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Paola Navone projektant

Po ukończeniu Politecnico di Torino w 1973 rozpoczęła karierę pracując z czołowymi projektantami tamtych czasów. W 1983 wygrała Osaka International Design Award i od tego czasu jej kariera wciąż się rozwija. Jej twórczość inspirowana jest wszelkimi typami kultury, szczególnie orientalnej, i tworzy bardzo oryginalne projekty bogate w umiejętnie zaaplikowane międzynarodowe
naleciałości. Architekt, dyrektor artystyczny, projektant i nauczycielka, Paola Navone, to profesjonalistka, której żywy eklektyzm znajduje odzwierciedlenie w każdym z jej dzieł.

Paola Navone
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store