Long Beach
Sofy

Long Beach

Sofa Long Beach autorstwa architekta Claudio Belliniego jest miękka i przytulna, z cienkimi podłokietnikami, które zapewniają dużo miejsca na fotelach, dla maksymalnego komfortu. Wysokość stóp jest regulowana, aby spełnić Twoje potrzeby stylu.

SZCZEGÓŁY

Long Beach to modułowa sofa, połączenie szlachetnych materiałów i kunsztu stworzonego we Włoszech.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Sofa Long Beach jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek, w tym zdejmowanych pokrowców z tkaniny i cienkiej skóry Natuzzi:
wybierz ten wariant, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Long Beach jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej, z szezlongiem lub bez, w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store