MENU Natuzzi
x
Ładuję
Fotele

Logos

Falista konstrukcja to jedna z kluczowych cech fotela Logos, stworzonego przez projektantów Manzoni i Tapinassi. Design i komfort łączą się, tworząc fotel, które można łatwo dopasować do każdego rodzaju wystroju wnętrza. Logos ma głębokie siedzisko i oparcie, by zwiększyć doznania przyjemności.

SZCZEGÓŁY

Logos stanowi idealne uzupełnienie zarówno części dziennej, jak i sypialnej. Wygląd i komfort pozostają niezmienione w czasie, częściowo dzięki warstwie pianki Memory Foam wewnątrz siedzenia.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Logos jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store