MENU Natuzzi
x
Ładuję
Krzesła

Lisa

Wyjątkowa konstrukcja krzesła Lisa wyraża perfekcję i równowagę między siłą i lekkością. Opływowe i ponadczasowe. Jego konstrukcja charakteryzuje się długimi drewnianymi nogami i zakrzywionym oparciem wokół miękkiego, wygodnego siedzenia ze szwem w środku. Wszystko to łączy się w estetyczny wygląd i wyrafinowanie. Prosta i praktyczna, Lisa pasuje do każdego wystroju, od klasycznego po współczesny.

SZCZEGÓŁY

Podłokietniki, gdy są w wybranej wersji, zapewniają dodatkowy komfort i estetykę.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Krzesło Lisa jest dostępne w szerokiej gamie tkanin i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie, które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

Lisa dostępna jest w wersji z podłokietnikami lub bez nich.

MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Victor Vasilev projektant

Vasilev, urodzony w Plovdiv(Bułgaria) w 1974 roku, jest projektantem i architektem nieustannie poszukującym życia kształtów i materiałów. Ukończył Politechnikę w Mediolanie, uczęszczał do Kopenhaskiej Akademii Sztuk Pięknych, a następnie założył własną firmę w Mediolanie w 2004 i zdobył wiele międzynarodowych nagród.

Victor Vasilev
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store