Ładuję
Sofy

La Scala

Nowoczesna interpretacja klasycznej sofy Chester, La Scala to arcydzieło kunsztu, z liniami, które biegną dookoła jej obwodu, otaczając szczegóły tuftowania i miękkość poduszek. Gra między zewnętrzem a wnętrzem tworzy wyjątkową stylistykę połączoną z najwyższym komfortem, osiągniętym dzięki wysokiej jakości wypełnieniu oparć i głębokiego siedziska.

SZCZEGÓŁY

Sofa La Scala to klasyk włoskiej tradycji rzemieślniczej,
którego cicha elegancja wpływa nawet na najbardziej współczesne projekty wnętrz.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Sofa La Scala jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i doskonałych tapicerek skórzanych Natuzzi: wybierz to wykończenie, które najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store