Kendo
Stoły do jadalni

Kendo

Stół Kendo łączy funkcjonalność i estetykę, łącząc ciepło drewna z jasnością metalu, tworząc niepowtarzalną i oryginalną grę kontrastów. Połączenie litego drewna i metalu jest hołdem dla miecza używanego w Kendo, nowoczesnej japońskiej sztuce walki, która zainspirowała autorów projektu Tapinassi i Manzoni do wyboru i kombinacji tych materiałów.

SZCZEGÓŁY

Całą drewnianą konstrukcję zdobią metalowe wstawki, które znajdują się na zewnętrznych i wewnętrznych stronach nóg i łączą się na blacie w wyrafinowanym skrzyżowaniu.
Projekt i rozmieszczenie nóg zapewnia maksymalny komfort wszystkim gościom.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY I WERSJE

Struktura i blat z litego drewna są dostępne w różnych wykończeniach, co pozwala wybrać wersję najbardziej dopasowaną do Twojego stylu i domu.
Kendo to nierozkładany prostokątny stół dostępny w dwóch rozmiarach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store