Jeremy Jeremy Jeremy
Sofy

Jeremy

Gra skrzyżowań między podłokietnikami a podstawowymi, kwadratowymi liniami i wyjątkowym komfortem dzięki kombinacji poliuretanu, pianki Memory Foam i puchu użytego do wypełnienia. Wraz z wyjątkowo nieskazitelnym designem, sofa Jeremy jest esencją firmy Natuzzi Italia. Jest to wolumetryczna interpretacja spokoju i opanowania, w projekcie przeznaczonym na wiele lat.

SZCZEGÓŁY

Na uwagę zasługuje architektoniczny motyw podłokietnika, zaprojektowany jako kontynuacja oparcia, krzyżujący się z podstawą. Regularność nóżek daje sofie spójny wygląd. Jeremy jest idealnym rozwiązaniem dla współczesnych mieszkań, ale może być również używany do dodawania oryginalności do klasycznego wnętrza.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Jeremy jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi:
wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY

WERSJE

Sofa Jeremy jest dostępna w wersji liniowej, narożnej, a także jako samodzielny fotel.

The technical details and configurations shown in the website are based on the latest information available at the time of publication. Your distributor will inform you of any updates.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store