Ładuję
Kredensy i Szafki

Ido

Nagie, sześcienne elementy są ułożone poziomo i pionowo, tworząc system różnych opowieści. Kredens La Ido jest idealnym uzupełnienie systemu mebli o tej samej nazwie, przeznaczonego do pomieszczeń dziennych i sypialni. Połączenie zapewnia estetyczny wygląd na wysokim poziomie.

SZCZEGÓŁY

Kredens La Ido stoi na smukłych, metalowych nóżkach, które nadają strukturze płynny wygląd, łatwo dopasowujący się do każdej przestrzeni.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Kredens La Ido stworzony został na metalowej, cynowanej podstawie i drewnianej konstrukcji.

System Ido ma zarówno otwarte przedziały, jak i drzwi skrzydłowe.

MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Mauro Lipparini projektant

Lipparini to eklektyczny architekt i projektant, który wyraża swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach: projekty przemysłowe, architektura wnętrz, instalacje i badania produktów. Jest jedną z czołowych postaci ""włoskiego minimalizmu"", odnosi sukcesy na całym świecie, a jego talent przyniósł mu wiele wyróżnień. Lipparini uzyskał dyplom we Florencji w 1980 roku i wybrał Włochy jako idealne miejsce dla swoich badań i pracy.

Mauro Lipparini
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store