Stoliki do kawy

Ido

Elementy są ułożone pionowo i poziomo, tworząc system różnych historii, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Wszystkie stoliki Ido, zarówno w wersji środkowej, jak i końcowej, stoją na smukłych, metalowych nogach. Dzięki temu rozwiązaniu, rama ma zmienny wygląd i łatwo dopasować stolik do sof i foteli, nawet jeżeli są w innym stylu. Idealny jako powierzchnia podparcia, stolik Ido to estetycznie doskonałe rozwiązanie do salonu.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Rama stolika Ido jest wykonana z metalu w kolorze cyny, z satynowym wykończeniem i efektem anodowania.
Blaty są wykonane z cienkiej stali nierdzewnej pokrytej odpornym na zarysowania wykończeniem ochronnym.
Dostępne również w różnych wykończeniach drewna o grubości 8 cm.

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Mauro Lipparini projektant

Lipparini to eklektyczny architekt i projektant, który wyraża swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach: projekty przemysłowe, architektura wnętrz, instalacje i badania produktów. Jest jedną z czołowych postaci ""włoskiego minimalizmu"", odnosi sukcesy na całym świecie, a jego talent przyniósł mu wiele wyróżnień. Lipparini uzyskał dyplom we Florencji w 1980 roku i wybrał Włochy jako idealne miejsce dla swoich badań i pracy.

Mauro Lipparini
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store