Ładuję
Sofy z funkcją rozkładania

Ido

Sofa Ido autorstwa Mauro Lipparini to harmonijne połączenie nowoczesności i stylowego wzornictwa. Skośne partie sofy są odznaczone prostymi szwami i kwadratowymi powierzchniami, które emanują charakterystyczną współczesną bezczasowością. Dzięki nieskazitelnemu projektowi i dbałości o szczegóły, Ido jest wyjątkowym elementem każdego pomieszczenia, w którym się znajduje.

SZCZEGÓŁY

Ido to nie tylko sofa: jest to system mebli do siedzenia, oparć i dopełnień wnętrz, gdzie różne elementy zharmonizowane zostały lekkością metalowych nóżek.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Ido jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Szeroka gama konfiguracji liniowej i narożnej, z powierzchnią wspierającą i bez niej, sprawia,
że to rozwiazanie jest wykątkowo elastyczne, aby spełnić wszelkie potrzeby związane z użytkowaniem i przestrzenią.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Mauro Lipparini projektant

Lipparini to eklektyczny architekt i projektant, który wyraża swoją kreatywność we wszystkich dziedzinach: projekty przemysłowe, architektura wnętrz, instalacje i badania produktów. Jest jedną z czołowych postaci ""włoskiego minimalizmu"", odnosi sukcesy na całym świecie, a jego talent przyniósł mu wiele wyróżnień. Lipparini uzyskał dyplom we Florencji w 1980 roku i wybrał Włochy jako idealne miejsce dla swoich badań i pracy.

Mauro Lipparini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store