Ładuję
Sofy

Iago

Teatralna nazwa sofy o znacznym wpływie wizualnym. Sofa Iago charakteryzuje się nieskazitelnymi liniami swoich kwadratowych kształtów, które harmonizują się z miękkością wypełnienia. Zapewnia to zaskakujący efekt estetyczny. Niskie siedzisko dodaje komfortu i przyjemności z użytkowania. Iago to wspaniała sofa z klasyczną inspiracją, idealna do dekoracji przestrzeni przeznaczonych na rozrywkę i życie rodzinne.

SZCZEGÓŁY

W tej sofie, piękno łączy się z innowacją. Systemy relaksu pozwalają osiągnąć maksymalny komfort, dzięki dostosowaniu podnóżka i zagłówka, zgodnie z wymaganiami użytkownika. Piękne szwy tworzą obramówkę wypełnienia i uwydatniają tapicerkę.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Sofa Iago jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi. Wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

MATERIAŁY

WERSJE

Sofa Iago dostępna jest w konfiguracji rzędowej i narożnej, wraz z funkcją rozkładania lub bez niej.

WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Uzupełnij wygląd
Nasi eksperci polecają
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store