Pasquale-Natuzzi-58b576b25a8f11.jpg

Historia

Wszystko zaczęło się prawie 60 lat temu. Mały warsztat z Apulli stał się ogromną firmą, która eksportuje obecnie na cały świat.
1959

1959

Pasquale Natuzzi otwiera swój pierwszy warsztat w Apulii. Jest to miejsce, gdzie jego pierwsze sofy były wykonywane  całkowicie ręcznie.

Lata siedemdziesiąte

Lata siedemdziesiąte

Warsztat staje się inkubatorem doskonałości Made in Italy. Nowi pracownicy i rzemieślnicy dołączają do zespołu. Tworzone są nowe kolekcje.

Lata osiemdziesiąte

Lata osiemdziesiąte

Rodzi się styl Natuzzi: kolorowe, skórzane sofy o niesamowitym wyglądzie i niezrównanym komforcie. Konsumenci, od Apulii po Stany Zjednoczone, uwielbiają jego innowację.

Lata dziewięćdziesąte

Lata dziewięćdziesąte

Firma jest notowana na Wall Street. Kolekcje obejmują teraz meble, dodatki i akcesoria: to początek ogólnej koncepcji życia Natuzzi.

Lata 2000

Lata 2000

Nowe sklepy otwarte w Nowym Jorku, Dubaju, New Delhi, Pekinie, Sao Paulo, Sydney i Londynie. Natuzzi nawiązuje ważne kontakty z uznanymi na całym świecie projektantami.

Dzisiaj

Dzisiaj

Natuzzi jest jedną z najbardziej znanych marek w globalnym przemyśle meblarskim *. Produkty Natuzzi są dystrybuowane przez sklepy  we Włoszech, Europie, USA, Chinach, Japonii, Tajwanie, Rosji, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii, Brazylii i Meksyku.

* Źródło: Lagardère - IPSOS

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store