Herman Herman Herman Herman
Stoliki do kawy

Herman

Stół kawowy Herman, stworzony przez projektantów ze Studio Memo, igra z kształtami i rozmiarami, ale przede wszystkim jest uosobieniem nowoczesnego wzornictwa i niezrównanego komfortu.  Jego rygorystycznie prosty styl sprawia, że jest ponadczasowy. Design cały czas emanuje pięknem, kreatywnością i harmonią. Elementami, które nigdy nie przemijają.

SZCZEGÓŁY

Różne konfiguracje modułowe mogą się ze sobą łączyć, tworząc unikalne kompozycje,
które idealnie pasują do środowiska, w którym przebywają.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Rama stolika Herman jest wykonana z metalu wykończonego cyną, zabezpieczonego specjalną powłoką odporną na zarysowania. Blat dostępny jest w różnych wykończeniach.

Stoły Herman dostępne są w wersji kwadratowej lub okrągłej.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store