Ładuję
Sofy

Herman

Zaprojektowana przez Manzoni i Tapinassi, sofa Herman to harmonijny, wszechstronny i wysoce modułowy system siedzisk. Bardzo stylowym dodatkiem jest zewnętrzna metalowa podpórka wokół oparcia i siedziska, nadająca strukturze dynamice. Herman to nie tylko sofa: to system złożony z różnych elementów, które można łączyć w różne konfiguracje lub używać samodzielnie, nadając dynamikę i oryginalności powierzchni mieszkalnej.

SZCZEGÓŁY

Sofa Herman ma głębokie wygodne siedzenia z niskimi oparciami i dopasowanymi poduszkami;
podłokietniki są równie czyste i podkreślone stylowymi przeszyciami.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Sofa Herman jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi
wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

System Herman obejmuje konfiguracje rzędowe i narożne, z szezlongiem lub bez, a także pufy, ławki i stoliki z metalową podstawą dostępną w różnych wykończeniach. Każdy moduł jest obszyty z każdej strony, co zwiększa wszekstronność.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store