MENU Natuzzi
x
Ładuję
Stoliki do kawy

Grace

Grace ma wyrafinowany zakrzywiony kształt i blat z ukośnego szkła. Lekki wygląd, w rzeczywistości jest bardzo silny i stabilny. Grace, stworzony przez Paolę Navone, odnajduje się jako estetyczne rozwiązanie w połączeniu ze stolikami Doris i Ginger.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Stolik Grace, ma rurową, metalową ramę z polerowanego chromu i podstawę ze stali nierdzewnej. Blat wykonany jest z lustrzanego szkła.

Grace dostępny jest w wersji z półokrągłym zakończeniem stołu.

 

MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Paola Navone projektant

Po ukończeniu Politecnico di Torino w 1973 rozpoczęła karierę pracując z czołowymi projektantami tamtych czasów. W 1983 wygrała Osaka International Design Award i od tego czasu jej kariera wciąż się rozwija. Jej twórczość inspirowana jest wszelkimi typami kultury, szczególnie orientalnej, i tworzy bardzo oryginalne projekty bogate w umiejętnie zaaplikowane międzynarodowe
naleciałości. Architekt, dyrektor artystyczny, projektant i nauczycielka, Paola Navone, to profesjonalistka, której żywy eklektyzm znajduje odzwierciedlenie w każdym z jej dzieł.

Paola Navone
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store