MENU Natuzzi
x
Ładuję
kolekcja

Fotele


Fotel Natuzzi Italia to prawdziwa oaza odpoczynku i relaksu.
Zaprojektowane z myślą o każdym pomieszczeniu, nasze fotele odzwierciedlają najlepszą włoską tradycję produkcyjną.

 

Jego ultra-kompaktowy rozmiar i wyrafinowana konstrukcja sprawia, że Dodi to idealny fotel dla każdego pomieszczenia i stylu.

Fotel Aura, zaprojektowany przez Claudio Belliniego, to mieszanka kunsztu i nowoczesności.

Minimalistyczny design fotela Natalie to połączenie prostych linii pośrodku i krętości wzdłuż podłokietników i skrzydeł.

W fotelu Platea styl z lat sześćdziesiątych został ponownie wykorzystany w celu stworzenia ponadczasowego komfortu.

Komfort wypełnienia i lekkość metalu, to połączenie, które sprawdza się w miejskim stylu.


Zaprojektowany przez architekta Claudio Belliniego fotel Dolly charakteryzuje się świeżym, odkrytym wyglądem i zapewnia komfort razem z wyśmienitym wyglądem.

Dzięki prostej konstrukcji podkreślającej wyrafinowane detale, Regia ma prosty, ale wyrafinowany wygląd, podkreślony przez boczną kieszeń na czasopisma i metalowe nóżki, które podkreślają jej minimalistyczny, funkcjonalny charakter.

Miękkość, technologia i design to główne cechy fotela rozkładanego Ilia, stworzonego przez projektanta Mauro Lipparini.

Anteprima, zaprojektowana przez włoskiego architekta i projektanta Claudio Belliniego, ma kompaktowy, wygodny i wyrafinowany wygląd, również dzięki tapicerce i metalowym nóżkom, które są dostępne w różnych wykończeniach.

Skromny, ponadczasowy design fotela Viaggio ma drewnianą ramę i czyste, wąskie metalowe podłokietniki, otaczające miękkie wypełnienie z gęsiego puchu. Fotel Viaggio wygląda perfekcyjnie w każdym otoczenie, zarówno w domu, jak i w biurze.

Liz

Charakterystyczną cechą fotela Liz jest kręty, półokrągły kształt podłokietnika i specjalna konstrukcja metalowej stopy, dostępnej w różnych wykończeniach.  Dzięki stylowemu, nowoczesnemu designowi Liz pasuje do każdego rodzaju otoczenia.

Wraz z ponadczasowym wyglądem, ten głęboki fotel przypominający wannę, łatwo wpasowuje się w klasyczne otoczenie, ale równie wspaniale dopasowuje się do współczesnego wnętrza, w którym jego uspokajający wygląd będzie stanowił uzupełnienie nowoczesnego tła.

Fotel Marlene jest poświecony obecnemu stylowi życia w domu. Został obdarzony pięknym wyglądem, by zadowolić współczeny gust.

Sound jest fotelem nowej koncepcji. Zaprojektowany z myślą o ekskluzywnym doświadczeniu relaksacyjnym, obejmuje ciało i umysł poczuciem harmonii i miękkości.

Klasyczny, lecz zarazem współczesny model Cocò wyróżnia się eleganckim wzornictwem ze zwężającym się podłokietnikiem, który lekko zakrzywia się na zewnątrz.

Altea to klasyczny fotel bergere z doskonałymi proporcjami zapewniającymi maksymalny komfort.

Falista konstrukcja to jedna z kluczowych cech fotela Logos, stworzonego przez projektantów Manzoni i Tapinassi.

Doskonały do ozdabiania każdej części domu, świeży, przytulny design fotela Genny charakteryzuje się miękkim zaokrąglonym siedziskiem wspartym na obrotowej metalowej podstawie.

Klasyczny wygląd fotela, z lekko otwartą podstawą, krętym kształtem i miękkim okryciem.

Liu

Liu to fotel obrotowy z przyjemnie opasającym, zaokrąglonym designem.

Zaokrąglone kształty i obrotowa metalowa podstawa to charakterystyczne cechy Note, niezwykłego fotela o precyzyjnym nowoczesnym wyglądzie autorstwa architektów Manzoni & Tapinassi.

Wide, enveloping and comfortable, the Butterfly armchair is a revisitation of the classic reading chair. 

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store