Fortuna Fortuna
Kredensy i Szafki

Fortuna

Kredens Fortuna ma nieskazitelny, ponadczasowy wygląd. Zaprojektowany przez Claudio Belliniego, ten bardzo stylowy kawałek sztuki łączy się równie dobrze z nowoczesnymi lub tradycyjnymi meblami.

SZCZEGÓŁY

Wykończenie drewna, uzyskane poprzez staranne czyszczenie i pokrywanie lakierem, jest przykładem troski i kunsztu produkcji.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Górną część stanowi odporne na zarysowania i plamy szkło wytrawiane kwasem. Rama i nogi wykonane są z litego dębu europejskiego i orzecha włoskiego, a także dostepne są w różnych wykończeniach.

MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store