Dorian Dorian
Sofy

Dorian

Zaprojektowany przez architektów Manzoni i Tapinassi, Dorian to efektowna i estetyczna sofa o dużych proporcjach i zakrzywionych kształtach. Szerokie ergonomiczne fotele wypełnione pianką zapamiętującą kształty i puchem gęsim, podobnie jak oparcie i podłokietniki, zapewniają najwyższy komfort. Metalowe nóżki są odporne na zarysowania i antypoślizgowe dla ochrony wszystkich rodzajów podłóg. Sofa Dorian ma osobowość, która wyróżnia się w każdym pomieszczeniu.

SZCZEGÓŁY

Dzięki ponadczasowemu pięknu i ekstremalnej modułowości, Dorian jest wiecznie żywy w kolekcji Natuzzi Italia.
Nigdy nie znudzisz się sofą Dorian: jej kształty oraz komfort zostaną z Tobą na wiele lat.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY

Sofa Dorian jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek, w tym zdejmowanych pokrowców z tkaniny i wyśmienitej skóry Natuzzi (z możliwością wybrania grubszej skóry): wybierz ten, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.

Ta sofa jest również dostępna z mocno obszytą skórą Cassidy
(pogrubiona lub naturalna) lub z innowacyjną tkaniną Manopesca.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Dorian jest dostępny w konfiguracji rzędowej lub narożnej w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.

WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store