MENU Natuzzi
x
Ładuję
Fotele

Dolly

Zaprojektowany przez architekta Claudio Belliniego fotel Dolly charakteryzuje się świeżym, odkrytym wyglądem i zapewnia komfort razem z wyśmienitym wyglądem. Cienkie metalowe nóżki, dostępne w różnych wykończeniach, pomagają stworzyć elegancję i lekkość, jednocześnie wspierając przestronne siedzenie z charakterystycznymi zakrzywionymi na zewnątrz podłokietnikami.
Wykończenie krawędzi, dostępne opcjonalnie w kontrastowym kolorze, dodatkowo zwiększa kunszt tego fotela.

SZCZEGÓŁY

W siedzisku, fotel Dolly ma warstwę pianki Memory Foam, która zapewnia wyjątkowy komfort, a także oparcie i walory estetyczne, które pozostaną niezmiennie w trakcie użytkowania. Jest to zaproszenie do wygodnego siedzenia.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Dolly jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi, wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store