Ładuję
Łóżka

Dolcevita

Komfort wyściełanego zagłówka i styl retro w łóżku Dolcevita, autorstwa architektów Manzoni i Tapinassi, wprowadzają do sypialni atmosferę Felliniesque. Cechy retro podkreślają kunszt włożony w duży zagłówek. Ta współczesna interpretacja stylu klasycznego emanuje bardzo silną osobowość, która wzbogaca pomieszczenie w którym się znajduje.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Dolcevita jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i doskonałych tapicerek skórzanych Natuzzi: wybierz to wykończenie, które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.
Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, możliwością wyboru kupna z lub bez materaca, to łóżko jest idealnym rozwiazaniem dla każdej potrzeby i wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store