Ładuję
Łóżka

Diamante

Tapicerowane łóżko, osadzone w swojej ramie niczym cenny kamień.
Zaprojektowane przez Manzoniego i Tapinassi, Diamante to nieskazitelne, nowoczesne łóżko. Jego charakterystyczne cechy to: szwy na skórzanym obiciu, wygodne i zakrzywione wezgłowie, oryginalna linia ramy, która tworzy profil łóżka i je wspiera. Najprostsze sny są czasem tymi najlepszymi.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Diamante jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.
Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, możliwością wyboru kupna z lub bez materaca, to łóżko jest idealnym rozwiazaniem dla każdej potrzeby i wystroju.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Manzoni i Tapinassi projektant

Oryginalność i ekspresja architekta Maurizion Manzoni oraz doświadczenie profesora Roberto Tapinassi połączyły się w 2001 roku, by stworzyć współpracę, która znajduje się wśród najbardziej znaczących we Włoszech. Od samego początku obaj projektanci podzielali wspólną wizję współczesnego życia, opracowując innowacyjne rozwiązania zgodnie z włoską tradycją poświęconą najnowocześniejszym badaniom.

Manzoni i Tapinassi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store