Design-5a58f7a58f72717.jpg

Design

Oprócz projektantów Style Center, Natuzzi współpracuje ze światowej klasy profesjonalistami przy tworzeniu nowych projektów i kreacji.
Natuzzi Style Centre

Natuzzi Style Centre

Twórcze serce Natuzzi, w którym architekci wnętrz, koloryści,  dekoratorzy i projektanci tworzą nowe modele i kombinacje wzorów, funkcji, materiałów i kolorów.

Manzoni & Tapinassi

Manzoni & Tapinassi

Architekt Maurizio Manzoni i profesor Roberto Tapinassi zjednoczyli się w 2001, aby stworzyć profesjonalne partnerstwo wśród najbardziej znaczących we Włoszech.

Jamie Durie

Jamie Durie

Australijski projektant, pisarz. Jego charakterystyczny  styl jest inspirowany wysoce ekspresyjną kreatywnością i stałą interakcją między zielonymi przestrzeniami a miastem, a także.

Mauro Lipparini

Mauro Lipparini

Lipparini to eklektyczny architekt i projektant, który wyraża swoją kreatywność  we wszystkich dziedzinach: projekty przemysłowe, architektura wnętrz, instalacje i badania produktów.

Enrique Marti

Enrique Marti

Hiszpański projektant Enrique Marti ma duże doświadczenie w zakresie dekoracji wnętrz i oświetlenia. Założył swoją firmę w 2012.

Victor Vasilev

Victor Vasilev

Vasilev jest projektantem i architektem, który jest w ciągłym dążeniu do istotności form i materiałów. Otworzył swoją firmę w Mediolanie w 2004.

Claudio Bellini

Claudio Bellini

Bellini założył firmę w 1996. Jego zainteresowania projektowaniem sięgają jego dzieciństwa, a inspiracją był jego ojciec Mario Bellini.

Bernhardt & Vella

Bernhardt & Vella

Współpraca, która rozpoczęła się w Mediolanie w 2008, łączy w sobie talenty Ellen Bernhardt i Paoli Vella. Ich praca wywodzi się z profesjonalnego eklektyzmu, który obejmuje zarówno projektowanie przemysłowe, jak i wystrój wnętrz.

Paola Navone

Paola Navone

Urodzona w Turynie, ale długoletnia mieszkanka Mediolanu, Paola Navone jest architektem, projektantką, dyrektorem artystycznym, dekoratorem wnętrz i kuratorem wystaw i wydarzeń. W 1983 w Osace otrzymała prestiżową nagrodę International Design Award, a w 2000 tytuł Designer of the Year przyznawaną przez niemiecki magazyn Architektur & Wohnen.

Pierangelo Sciuto

Pierangelo Sciuto

Jest on znanym projektantem, który zdobył międzynarodowe uznanie z powodu jego idei architektury zmysłowej. Staranne badania i analiza trendów społecznych i mieszkaniowych są charakterystycznymi cechami jego pracy oraz jego dzieł.

Marcel Wanders

Marcel Wanders

Studio Marcela Wandersa z siedzibą w Amsterdamie, lider w dziedzinie wzornictwa produktów i aranżacji wnętrz, opracowało ponad 1900 projektów na całym świecie.
Pod kierunkiem twórczym Marcela Wandersa i przy wsparciu Gabriele Chiave, dyrektora kreatywnego od 2014 roku, studio zatrudnia 52 specjalistów wzornictwa i komunikacji.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store