MENU Natuzzi
x
Ładuję
Lampy

Cosmo

Lampa Cosmo to coś więcej niż element dekoracyjny, jest to bardzo charakterystyczne, piękne źródło światła, która swoją naturą przyciąga uwagę, niezależnie od tego gdzie się znajduje. Struktura posiada owalne otwory wykonane przy użyciu innowacyjnej technologii cięcia laserowego 3D. Dzięki nim Cosmos tworzy niezwykłe kształty na ścianach i suficie, nadając elegancji miejcu w którym się znajduje.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY I WERSJE

Lampa Cosmo składa się z malowanej konstrukcji stalowej i mlecznego szkła metakrylowego z miękkim, matowym wykończeniem w kolorze białym i kawowym.

Dostępna w wersji jako lampa stojąca lub lampa stołowa.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Victor Vasilev projektant

Vasilev, urodzony w Plovdiv(Bułgaria) w 1974 roku, jest projektantem i architektem nieustannie poszukującym życia kształtów i materiałów. Ukończył Politechnikę w Mediolanie, uczęszczał do Kopenhaskiej Akademii Sztuk Pięknych, a następnie założył własną firmę w Mediolanie w 2004 i zdobył wiele międzynarodowych nagród.

Victor Vasilev
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store