Cabaret Cabaret Cabaret
Stoliki do kawy

Cabaret

Cabaret jest wysoce uniwersalnem stolikiem do kawy. Szeroka gama kształtów, rozmiarów i materiałów idealnie spełni Twoje oczekiwania i dopasuje się do każdego otoczenia. Bardzo lekka, smukła rama nadaje stolikom Cabaret nieskazitelny i wyrafinowany wygląd.

SZCZEGÓŁY

Niektóre wersje stolika Cabaret dostępne są z blate z białego marmuru Carrara, który został poddany specjalnemu procesowi szlifowania i szczotkowania. Chroniony jest specjalną powłoką odporną na plamy i zarysowania.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Rama jest wykonana z metalu i ukształtowana w tubę. Dostępna jest w różnych wykończeniach. Blat stolika jest dostępny w szerokiej gamie różnych wykończeń i materiałów stworzonych tak, aby zaspokoić wszelkie gusta.

Linia stolików Cabaret obejmuje następujące wersje: kwadratowe, okrągłe i prostokątne stoły; okrągłe i kwadratowe stoły narożne; prostokątny stolik.

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store